Vytváří měkký, tichý povrch

Korkové podlahy

Korková podlaha je vysoce nadčasová záležitost, snoubí se zde přírodní vzhled, výborné tepelně izolační schopnosti, snadná údržba a mnoho dalších užitných vlastností. Korky se vyrábí v mnoha barevných úpravách, od přírodních korků až po dekorované zabarvené odstíny.

Korek je kůra dubu korkového, který se pěstuje ve Španělsku, Portugalsku a severozápadní Africe. Hlavní předností korku jsou dobré tepelně izolační a akustiské vlastnosti, schopnost akumulovat teplo, dlouhá životnost, tvarová stálost a elasticita.

Korkové podlahy vytváří měkký, tichý povrch, jsou to moderní podlahy se skvělými funkčními vlastnostmi a krásným designem dodávající interéru jedinečnou atmosféru.

Typy podlah

Rozdělení korkových podlah

Korkové podlahy, které se pokládají plovoucím, zámkovým systémem. Skládají se ze tří vrstev. Základem je nosná deska z HDF, podlepená izolační korkovou podložkou o síle 2 mm, která Vám zajistí komfort při chůzi a plní také funkci tepelné izolace. Na povrchu je nalisovaná vrstva korku, která je většinou ošetřena vysoce odolným PUR nebo keramickým lakem nebo vinylovou fólií, zaručující vysokou odolnost podlahy proti otěru. Zámkový systém pokládky je velice oblíbený pro svou nenáročnost a rychlost. K instalaci je potřeba rovný, suchý a pevný podklad.

Výhodou celoplošně lepených korkových podlah je vysoká kompaktnost a kročejový komfort při chůzi.  Dodávají se v podobě čtvercových nebo obdélníkových dlaždic, mohou být povrchově upraveny a také bez povrchové úpravy, zde lakování probíhá  následně po pokládce podlahy. Tento typ podlah je náročnější na montáž. Podklad musí být absolutně rovný, ideálně vystěrkovaný beton, na který se korkové dlaždice celoplošně lepí.

Najdete u nás

Velký výběr korkových podlah od předních světových výrobců

Kliknutím na logo dodavatele, zobrazíte jeho podlahový katalog.

Chcete poradit s výběrem té správné podlahy?

Domluvte si konzultaci zdarma

Ekologická podlaha do jakéhokoliv interiéru

Marmoleum

Marmoleum je přírodní podlahová krytina spojená s vysokou odolností, kvalitou a inovativním designem. Marmoleum nabízí řešení pro doslova jakýkoliv typ použití. Krytinu můžete vybírat z variant krytiny v pásech nebo ve formátu dílců, z mnoha barev a designu. Tato přírodní krytina je mimořádně odolná a nabízí tu nejekologičtější volbu v segmentu pružných podlahových krytin.

Marmoleum je přírodní produkt vyrobený z přírodních obnovitelných surovin. 70% z nich je rychle obnovitelných a 43% obsahu je recyklovaného. Základními surovinami používanými pro výrobu krytiny Marmoleum® jsou lněný olej získaný ze semínek lnu, dřevitá moučka z kontrolovaných lesů a jutová textilie, přírodní materiál, na který je linoleum lisováno.

Marmoleum je ekologická podlaha do jakéhokoliv interiéru (zdravotnická zařízením školní zařízení, komerční prostory, volnočasové prostory, sportovní prostory, bytové jednotky).

Kliknutím na loga zobrazíte konkrétní katalog podlah.

Poslouží po několik generací

Ceramin

Tyto podlahy jsou nástupcem módních vinylových krytin, ekonomicky výhodných laminátových podlah a praktické dlažby.

Jejich základem je nosná deska CERAMIN – 100% ekologický materiál bez jakýchkoliv škodlivých látek, ftalátů, změkčovadel, PVC, těžkých kovů a těkavých látek. Složení CERAMINU je na bázi minerálních látek, jež se používají například v potravinářství nebo zdravotnictví. CERAMIN je velmi robustní, odolný materiál podobný keramice, má však nižší hustotu a je výrazně lehčí.

Podlahy CERAMIN vám poslouží po několik generací. Jsou investicí do budoucnosti, kvality a života v souladu s přírodou. Představují jeden z nejlepších výrobků, jaký si můžete pořídit.

Kliknutím na logo zobrazíte konkrétní katalog podlah.

Pomůžeme vám

Máte vybráno, či ne?

Napište nám zprávu s vaším dotazem, či poptávkou. Jakmile to bude možné, odpovíme Vám. V případě potřeby také poskytujeme konzultace zdarma, abyste si byli jisti, že právě Vaše vybraná podlaha je do vašeho bytu, či domu to nejlepší.

Nebo využijte přímý kontakt na stránce:

Kontakty

Vložením osobních údajů souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů